Księgowość - gdzie działamy:

Bydgoszcz Gdańsk Gdynia Płock Sopot Toruń Trójmiasto

Świadczone przez zewnętrzne firmy konsultingowe i biura rachunkowe usługi księgowości coraz częściej wykorzystywane są w formie outsourcingu zarówno przez małe, jak i duże firmy. Możliwość przekazania pieczy nad najważniejszymi sprawami rozliczeniowymi i kadrowymi w firmie w ręce doświadczonej księgowej zdecydowanie ułatwia codzienne funkcjonowanie wielu przedsiębiorstw i pozwala im skupić się na najważniejszych kwestiach związanych z rozwojem marki bez zmartwienia o jakość prowadzonej księgowości. Księgowa może zając się rozliczeniami, prowadzeniem niezbędnej dokumentacji, a także przygotowywaniem rozliczeń i raportów dla instytucji państwowych. Jakie jeszcze usługi świadczymy w ramach obsługi księgowej w Łodzi?

Księgowość Łódź – najważniejsze usługi dla firm

Obsługę księgową należy rozumieć zarówno pod kątem rachunków i podatków, a więc bieżących rozliczeń i kwestii obsługi finansowej firmy, jak i pod kątem kadrowo-płacowym i wszelkimi kwestiami związanymi z bieżącą obsługą pracowników i kwestii ich zatrudnienia. Firmy podejmujące się prowadzenia księgowości w ramach outsourcingu powinny oferować kompleksową obsługę dla swoich Klientów, bo tylko tak można upewnić się w stu procentach skuteczności i wysokiej jakości prowadzonych działań. Z reguły jednak wydzielenie odrębnych zadań dla rachunkowości i podatków oraz kadr i płac sprawdza się dobrze i pozwala zachować częściowe prowadzenie księgowości wewnątrz firmy. Nasi specjaliści mogą przejąć od Państwa firmy ciężar obsługi kadrowo-płacowej. Co oferujemy?

W ramach księgowości w Łodzi specjalizujemy się w przygotowaniu i prowadzeniu dokumentacji pracowniczej oraz zarządzaniu rozliczeniami, wnioskami i oświadczeniami dotyczącymi kwestii zatrudnienia. Zajmujemy się kompleksowo bieżącymi sprawami pracowników, przygotowując ich akta osobowe, wnioski urlopowe, zestawienia płac, ewidencję czasu pracy, a także umowy cywilnoprawne i dokumenty dotyczące zatrudnienia. W ramach usług księgowości możemy zając się także ewidencją świadczeń socjalnych, przygotowywaniem raportów o dochodach oraz sporządzaniem zaświadczeń i zestawień niezbędnych do przedstawienia w ZUS i Urzędzie Skarbowym.

Księgowość, co do zasady, zajmuje się także bezpośrednimi sprawami finansowymi firmy – prowadzeniem ksiąg rachunkowych, obliczaniem podatków dochodowych, prowadzeniem rejestrów VAT czy rozliczeniami dla ZUS. Obowiązki te wymagają od księgowego ciągłego poszerzania wiedzy i znajomości najnowszych zmian prawnych, dlatego też nasi specjaliści pozostają w ciągłym kontakcie z Klientem i ułatwiają prowadzenie bieżącej księgowości w firmie.

Księgowa Łódź: skorzystaj z pomocy firmy Asysta

Obsługa jaką prowadzimy w ramach współpracy z firmami nie ogranicza się jedynie do kwestii kadrowo-płacowych i księgowości w Łodzi. Specjaliści Asysta są doskonale przeszkoleni w zakresie obsługi BHP, wdrażania systemów zarządzania zgodnych z ISO, współpracy w zakresie wdrożenia i szkoleń RODO a także szeroko pojętej obsługi HR. Prowadzona przez nas księgowość i oferowane wsparcie dla firm opierają się o kompleksowe podejście do kwestii zarządzania działalnością i różnych aspektów wpływających na funkcjonowanie firmy, niekoniecznie związanych bezpośrednio z jej branżą. Wiemy, jak wiele czasu zajmują formalności i staramy się odciążyć firmy z obowiązku ich dopełniania, gwarantując pełne wsparcie w ramach outsourcingu. Działamy w Łodzi, Trójmieście i innych częściach Polski – sprawdź naszą ofertę.

    - pole obowiązkowe

    Formularz kontaktowy
    Oświadczam że zapoznałem/am się z warunkami użytkowania i je akceptuję

    0