Doradztwo kadrowe

Samodzielne wykonywanie obowiązków kadrowo-płacowych to czasochłonne zajęcie, o czym wie wielu właścicieli współczesnych przedsiębiorstw. Dlatego sprawy dotyczące zatrudniania nowych pracowników, a także obowiązku spełniania podstawowych formalności z zakresu kadr i płac, warto powierzyć osobom mającym w tej kwestii odpowiednie doświadczenie. Nasi specjaliści zapewnią Ci doradztwo kadrowe, jak i płacowe na najwyższym poziomie, tym samym gwarantując spokój, poczucie bezpieczeństwa, a także możliwość całkowitego skupienia się na działalności Twojego przedsiębiorstwa. W ramach doradztwa kadrowo-płacowego oferujemy kompleksową usługę w zakresie kadr i płac zgodnie z wymogami prawa pracy i przepisów ZUS.

Doradztwo kadrowo-płacowe – dlaczego warto skorzystać z usługi?

W przypadku jedno- lub kilkuosobowych działalności wypełnianie obowiązków z zakresu kadr i płac nie przysparza wielu problemów. Inaczej to wygląda w przypadku dużych przedsiębiorstw. Zatrudnianie nowych pracowników, rozliczanie ich wynagrodzeń, a także urlopów, zwolnień czy nadgodzin zgodnie z aktualnie obowiązującymi przepisami może okazać się nie lada wyzwaniem. Dlaczego chcąc uniknąć niepotrzebnych problemów prawnych, warto zdecydować się na doradztwo kadrowo-płacowe, które pozytywnie wpłynie na sprawne funkcjonowanie firmy oraz jej dalszą działalność? Dzięki doświadczeniu, jakim wyróżniają się nasi specjaliści, pomożemy Ci uniknąć nieprzyjemnych konsekwencji związanych z nieprawidłowym rozliczaniem pracowników. Służymy wiedzą oraz pomocą zarówno w prowadzeniu akt osobowych, ewidencjonowaniu czasu pracy, ustalaniu wysokości wynagrodzenia, jak i stosunku pracy, tj. jego nawiązywaniu lub rozwiązywaniu.

Doradztwo kadrowo-płacowe synonimem bezpieczeństwa i spokoju

Doradztwo kadrowe, ale i z zakresu płac, to usługa szczególnie polecana osobom, które chcą zadbać o bezpieczeństwo – swoje, swoich pracowników oraz przedsiębiorstwa. Dzięki skorzystaniu z doradztwa kadrowo-płacowego będziesz miał pewność, że dokumentacja dostarczona organom kontrolnym – Państwowej Inspekcji Pracy została wypełniona prawidłowo, czyli zgodnie z obowiązującymi regulacjami prawnym. W ten sposób, jako pracodawca nie będziesz musiał się martwić o niespodziewaną wizytę urzędników PIP, których zadaniem jest kontrola legalności zatrudnienia, sposobu prowadzenia akt osobowych, ewidencji czasu pracy, zasad wypłat wynagrodzenia, wypłat innych świadczeń. Ponadto przeprowadzane przez naszych specjalistów doradztwo kadrowo-płacowe pozwoli Ci na zminimalizowanie ryzyka związanego z pojawieniem się spraw sądowych z pracownikami – ówczesnymi oraz teraźniejszymi, a co za tym idzie, zadbania o dobrą opinię na lokalnym rynku.

Doradztwo kadrowo we współpracy z Asystą

Jeśli szukasz godnej zaufania firmy, oferującej doradztwo kadrowe oraz płacowe to doskonale się składa, gdyż Asysta zadba o Twój komfort oraz poczucie bezpieczeństwa. Nie bez powodu to właśnie nas polecają, gdy pojawia się potrzeba znalezienia specjalistów, którzy kwestie kadrowo-płacowe mają dosłownie w małym palcu. Decydując się na doradztwo kadrowo-płacowe z Asystą możesz mieć pewność, że od tego momentu będziesz miał wystarczająco dużo czasu, aby zająć się działalnością swojego przedsiębiorstwa, nie martwiąc się o niezapowiedziane kontrole przez PIP oraz ZUS. Jednak to nie wszystko, bowiem chcąc zapewnić usługi jak na najwyższym poziomie, nasi specjaliści nieustannie poszerzają swoją wiedzę, regularnie zapoznając się z aktualnymi wymogami prawnymi. Dzięki temu jesteśmy w stanie zapewnić Ci doradztwo kadrowo-płacowe, które pozwoli Ci usprawnić prowadzenie pełnej dokumentacji pracowniczej, rozliczania płac i nie tylko.

Jeśli jesteś zainteresowany współpracą z naszą firmą, to serdecznie zapraszamy do kontaktu telefonicznego, mailowego lub za pośrednictwem formularza kontaktowego. Wspólnie sprawimy, że prowadzenie działalności oraz wypełnianie obowiązków z zakresu kadr i płac okaże się w pełni wykonalne. Do potrzeb Twojego przedsiębiorstwa podejdziemy też niezwykle indywidualnie. 

    - pole obowiązkowe

    Formularz kontaktowy
    Oświadczam że zapoznałem/am się z warunkami użytkowania i je akceptuję

    0