Kadry i płace

Obsługa kadrowo-płacowa, to w dużym skrócie usługa, która swym zakresem obejmuje zarówno kwestie związane z kadrami, jak i płacami. Zazwyczaj podejmują się jej biura rachunkowe lub księgowi zatrudnieni w przedsiębiorstwie.

Kadry i płace - gdzie działamy:

Bydgoszcz Gdańsk Gdynia Łódź Płock Sopot Toruń Trójmiasto

outsourcing usług kadrowychCzym jest obsługa kadrowo-płacowa?

Obsługa kadrowo-płacowa dotyczy przede wszystkim w kwestii zatrudnienia. Dzięki niej przedsiębiorca ma pewność  działań w oparciu o wymogi prawa pracy i przepisy ZUS. Prowadzenie akt osobowych, ewidencjonowanie czasu pracy, ustalenie prawidłowej wysokości wynagrodzenia, a także nawiązywanie i rozwiązywanie stosunków pracy – to tylko niektóre z działań, które podejmuje się w zakresie ww. obsługi. Zobacz także outsourcing kadr i płac!

 

Usługi kadrowe, a usługi płacowe i różnice między nimi

Obsługa kadrowa, nazywana też usługami kadrowymi dotyczy tego wszystkiego, co w firmie związane jest z zasobami ludzkimi. W jej zakresie mieści się zatem prowadzenie ewidencji czasu pracy i akt osobowych wszystkich zatrudnionych pracowników. I to bez względu na to czy są oni zatrudnieni w oparciu o umowę o dzieło, umowę zlecenie czy umowę o pracę. Poza tym, usługi kadrowe dotyczą też wszystkich działań związanych z monitorowaniem zgodności dokumentacji pracowniczej z aktualnymi przepisami prawa. Często przepisy te są błędnie interpretowane, dlatego Asysta przy kwestiach niejednoznacznych konsultuje się z Państwową Inspekcją Pracy.

Z kolei usługi płacowe skupiają się już na rozliczeniach i listach wynagrodzeń, chodzi głównie o naliczanie płac oraz bieżące uzgodnienia z Zakładem Ubezpieczeń Społecznych. W zakresie ich kompetencji leży również sporządzanie potrzebnej dokumentacji podatkowej. I choć wszystko to brzmi dość zawile, dla profesjonalistów nie jest niczym skomplikowanym. O ile oczywiście doskonale znają się oni na rzeczy. Pamiętajmy bowiem, że każdy błąd w wyliczeniach lub kwestiach zasobów ludzkich – może nas bardzo wiele kosztować, dlatego usługi kadrowe m.in. w zakresie sporządzania dokumentacji pracowniczej, regulaminów pracy, itp. powinni świadczyć profesjonaliści.

outourcing usług płacowych w firmie

Dlaczego warto skorzystać z oferty Asysty?

Dlaczego to właśnie nas polecają, gdy ktoś szuka zespołu sprawnie prowadzącego wszystkie kadrowo-płacowe kwestie w firmach? Pewnie dlatego, że za główny cel naszego działania obraliśmy sobie całkowity komfort klienta. Chcemy, aby dzięki naszej pomocy i usługom kadrowym mógł on skupić się wyłącznie na zarządzaniu przedsiębiorstwem – nie martwiąc się przy tym jego kadrowo-płacowymi sprawami.
Jednak to, co wyróżnia nas w szczególny sposób, to systematyczne poszerzanie kompetencji. Dzięki takiemu podejściu jesteśmy w stanie zagwarantować nie tylko usługę prowadzenia pełnej dokumentacji pracowniczej i rozliczania płac, ale także wiele innych działań. Co jednak ważne, w zakresie HR działamy w oparciu o aplikację, dającą komfort i pozwalającą na całkowitą rezygnację z dokumentacji papierowej. Dostęp do najważniejszych informacji o Państwa firmie w praktycznie każdym miejscu na ziemi jest na wyciągnięcie ręki!

 

Poznaj naszą rozbudowaną ofertę!

usługi kadrowo płacoweNasza oferta to nie tylko usługi kadrowe, naliczanie wynagrodzeń czy prowadzenie dokumentacji pracowniczej. Zainteresowanym proponujemy jednak znacznie więcej. Oferujemy bowiem szeroki zakres usług BHP, pierwszej pomocy i PPOŻ. W kwestiach RODO pomagamy wprowadzić optymalne rozwiązania i szkolimy zarówno właściciela, jak i pracowników. Pokazujemy, co robić, by dane osobowe były odpowiednio zabezpieczane. I to na każdym etapie ich przetwarzania. Jesteśmy w stanie w ciągu niecałych dwóch tygodni oddać pełną dokumentację, która okazuje się być niezbędna do powołania administratora danych osobowych.

Co więcej, zajmujemy się też kwestiami ISO. Prowadząc cykliczne audyty, tworzymy szczegółowe raporty i w razie potrzeby proponujemy efektowne rozwiązania. Jakby tego było mało, organizujemy również szkolenia – zarówno te dotyczące kompetencji miękkich, jak i te dotyczące relacji między współpracownikami.

By wyjść naprzeciw oczekiwaniom klientów i pomagać im nie tylko w kwestiach HR, ale także w wielu innych – w niektórych przypadkach wprowadzonych stosunkowo niedawno – postanowiliśmy cały czas się rozwijać. A nasza  opieka stała się dzięki temu kompleksowa i w stu procentach profesjonalna. Szyta na miarę potrzeb zarówno małych, średnich, jak i dużych przedsiębiorstw.

 

Usługi kadrowe — zaufaj doświadczeniu

Prowadzenie kadr i płac wymaga ogromnej wiedzy i doświadczenia, które pozwolą na sprawne, prawidłowe i zgodne z przepisami rozliczanie pracowników, prowadzenie akt osobowych i naliczanie wszystkich należnych składek oraz podatków do Urzędu Skarbowego i Zakładu Ubezpieczeń Społecznych. Dodatkowo ciągle zmieniające się przepisy sprawiają, że trudno jest nadążyć nad ich zawiłością i koniecznością wdrażania w odpowiednim terminie. Dlatego coraz więcej osób decyduje się na skorzystanie z usług kadrowych w zakresie prowadzenia dokumentacji pracowniczej i wielu innych aspektów. Usługi kadrowe oferowane przez naszą firmę to kompleksowa opieka nad wszystkimi sprawami kadrowymi, tak aby każdy, kto zleca nam takie zadanie, mógł odetchnąć z ulgą i zająć się bieżącymi sprawami swojego przedsiębiorstwa.

 

Outsourcing usług kadrowych — dlaczego jest świetnym rozwiązaniem?

Naliczanie płac i prowadzenie dokumentacji może okazać się niezwykle trudne, a wszystko przez zawiłość przepisów i masę ważnych kwestii, o których musi pamiętać każdy przedsiębiorca. Właśnie dlatego coraz więcej osób zleca usługi kadrowe na zewnętrzne firmy. To doskonałe rozwiązanie,  które może polecić masa zadowolonych przedsiębiorców. Dzięki outsourcingowi usług kadrowych nie ma potrzeby zatrudniania pracownika, który zajmie się naliczaniem wynagrodzeń i wszystkimi sprawami kadrowymi. Zrobimy to my! Zajmiemy się wszystkimi kwestiami, przy czym bez znaczenia jest tu liczba pracowników. Obsługujemy zarówno małe, średnie, jak i duże przedsiębiorstwa. To oszczędność czasu, pieniędzy i nerwów! Kompleksowość, wiedza i ogromne doświadczenie sprawiają, że zaufało nam już wielu klientów. Dlatego, jeśli szukasz firmy, która zajmie się Twoimi sprawami kadrowo-płacowymi, świetnie trafiłeś. Gwarantujemy, że każdy nasz klient będzie cieszył się spokojem i komfortem, a wszystko dzięki specjalistom, którzy codziennie dokładają wszelkich starań, aby każdy nasz klient mógł poczuć się pewnie i bezpiecznie, bez nerwów i niepotrzebnego stresu. Sprawdź naszą ofertę usług kadrowych i przekonaj się, że warto!

 

    Biuro polecane przez iKsiegowosc24Gwarancja bezpieczeństwa danych z Comarch IBARD Backup
Zobacz nas w portalu

    - pole obowiązkowe

    Formularz kontaktowy
    Oświadczam że zapoznałem/am się z warunkami użytkowania i je akceptuję

    0