Kadry i płace - gdzie działamy:

Bydgoszcz Gdańsk Gdynia Łódź Płock Sopot Toruń

kadry w firmieObsługa kadrowo-płacowa jest usługą obejmującą swoim zakresem wszystkie zadania dotyczące prowadzenia dokumentacji, przygotowania płac i obsługi pracowników. Usługi kadr i płac mogą być zapewnione w ramach działalności firmy przez zatrudnienie księgowego, ale coraz częściej zlecane są także firmom zewnętrznym pozwalającym na ograniczenie kosztów związanych z prowadzeniem kadr i płac przy zachowaniu najwyższej jakości ich obsługi. Działamy w Trójmieście oraz innych rejonach Polski, świadcząc usługi kadrowo-płacowe dla małych, średnich i dużych firm w ramach współpracy outsourcingowej.

Obsługa kadr i płac Trójmiasto – najważniejsze zadania księgowości

Co do zasady, prowadzenie dokumentacji pracowniczej, rozliczanie wynagrodzeń, sporządzanie dokumentacji niezbędnej dla ZUS czy urzędów skarbowych oraz bieżąca obsługa spraw kadrowych należą do podstawowych obowiązków każdego pracodawcy i prowadząc firmę nie da się uniknąć styczności z księgowością, kadrami i płacami. Korzyścią dla firmy jest jednak przykładanie znacznie większej wagi do kwestii związanych bezpośrednio z rozwojem swojej działalności, a więc produktami i usługami, jakie świadczy dla swoich Klientów. Z tego też względu jedną z popularniejszych form obsługi kadr i płac jest outsourcing. Poprzez zlecenie prowadzenia dokumentacji firmie zewnętrznej można mieć pewność, że wszystkie sprawy kadrowe będą załatwione przez specjalistów, a ryzyko popełnienia błędów przez brak doświadczenia w obsłudze kadr i płac zostanie zminimalizowane.

Firma Asysta oferuje obsługę kadr i płac w Trójmieście, oferując usługi w zakresie:

  • rozliczania urlopów i delegacji,
  • prowadzenia akt i dokumentacji z przebiegu zatrudnienia pracowników,
  • przygotowywania, rozliczania i archiwizowania umów o pracę i umów cywilnoprawnych,
  • opracowywania listy płac i prowadzenia dokumentacji związanej z wynagrodzeniami,
  • prowadzenia ewidencji czasu pracy zgodnie z obowiązującymi przepisami,
  • dopilnowania terminów obowiązkowych szkoleń BHP oraz badań lekarskich pracowników,
  • wystawiania świadectw pracy,
  • prowadzenia bieżącej obsługi kadrowej,
  • prowadzenie dokumentacji ZUS i sporządzania niezbędnych dla instytucji państwowych sprawozdań i raportów z prowadzenia działalności gospodarczej,
  • obsługi świadczeń socjalnych, ubezpieczeń i benefitów pracowniczych.

obsługa kadrowo płacowa

Kadry i płace to oczywiście dziedzina o zasięgu znacznie szerszym, niż wymienione usługi i w przypadku chęci zlecenia ich obsługi firmie zewnętrznej warto upewnić się, że wybrana jednostka będzie oferowała obsługę we wszystkich najważniejszych kwestiach kadrowo-płacowych. Firma Asysta została stworzona z myślą o kompleksowym wspieraniu swoich Klientów i do obsługi kadr i płac podchodzimy tak, by Twoja firma mogła skupić się wyłącznie na swojej działalności.

Firma Asysta – usługi kadrowe Trójmiasto i okolice

Prowadzone przez nas działania w zakresie obsługi kadr i płac w Trójmieście skierowane są do małych, średnich i dużych firm poszukujących pomocy i specjalistycznego wsparcia w prowadzeniu i obsłudze kadr i płac. Zarówno mniejsze jak i większe przedsiębiorstwa zatrudniające co najmniej kilku pracowników będą zmuszone do prowadzenia dość obszernej dokumentacji dotyczącej osób zatrudnionych oraz dopilnowania, by wszystkie obowiązki względem pracowników zostały formalnie dopełnione. Zlecając obsługę kadr i płac firmie zewnętrznej możesz mieć pewność zgodności z obowiązującymi przepisami i wymogami odnośnie kadr i płac, jednocześnie nie przejmując się ciężarem, jakim jest samodzielne prowadzenie tego typu dokumentacji.