Kadry i płace - gdzie działamy:

Bydgoszcz Gdańsk Gdynia Łódź Płock Sopot Trójmiasto

prowadzenie obsługi kadrowo płacowej w firmieUsługi kadrowo płacowe stanowią podstawę działania każdej firmy i w przypadku zatrudniania większej liczby pracowników, ich prowadzenie staje się bardziej skomplikowane. Przygotowanie akt pracowniczych, bieżąca opieka nad sprawami kadrowymi i rozliczanie wynagrodzeń to tylko niektóre z zadań, jakie stoją przed działem kadr w Twojej firmie. Oferowane przez firmę Asysta usług kadrowo płacowe w formie outsourcingu w Toruniu pozwalają nam przejąć ciężar obsługi kadr i płac małych, średnich i dużych firm, gwarantując im pełną, kompleksową opiekę nad sprawami pracowników. Jak działamy i co oferujemy?

Kadry i płace Toruń – skorzystaj z pomocy firmy Asysta

Zdecydowana większość firm działających współcześnie na rynku posiada pewne zaległości i komplikacje związane z prowadzeniem i obsługą kadr i płac. Problemy te wynikają nie z zaniedbań, a najczęściej dużego nakładu pracy i często wprowadzanych zmian w przepisach wymagających wprowadzania nowych rozwiązań w krótkim czasie. Firma Asysta obsługująca m.in. firmy z Torunia proponuje pomoc kadrowo-płacową w ramach outsourcingu, z którego dziś korzysta coraz więcej firm stawiających na kompleksową obsługę kadr. Wśród usług kadrowo-płacowych oferowanych przez naszą firmę pojawiają się m.in. usługi:

  • prowadzenia teczek osobowych pracowników w formie papierowej lub elektronicznej,
  • sporządzania dokumentów kadrowych, w tym umów, regulaminów oraz świadectw pracy,
  • obsługi umów cywilnoprawnych,
  • opracowywania listy płac i prowadzenie dokumentacji związanej z wynagrodzeniami,
  • rozliczania urlopów, zwolnień lekarskich i delegacji,
  • przygotowywania sprawozdań rocznych,
  • rozliczania urlopów i czasu pracy – sporządzanie dokumentów rozliczeniowych do ZUS, US i GUS
  • monitoringu terminów szkoleń BHP, badań lekarskich i innych wg wytycznych klienta,

outourcing kadr w firmie

Działamy kompleksowo i chcemy pozostać z Państwem w stałym kontakcie, umożliwiając załatwianie wielu spraw kadrowo-płacowych zdalnie. Z tego też powodu udostępniamy aplikację na komputer i urządzenia mobilne, dzięki której możliwa jest sprawna komunikacja pomiędzy kierownictwem i pracownikami, automatyczne składanie wniosków urlopowych, a z perspektywy pracodawcy także przekazywanie pracownikom dokumentów bez konieczności ich drukowania (np. PIT 11, regulamin pracy, itp.). Działając w ten sposób możemy zapewnić pełną zgodność z obowiązującymi przepisami i dopełnić wszelkich formalności związanych z prowadzeniem kadr i płac, jednocześnie ułatwiając pracę Państwa firmy i jej pracowników.

Usługi kadrowo-płacowe w Toruniu – czy outsourcing się opłaca?

Ze względu na dużą liczbę dokumentów pojawiających się w dokumentacji pracowniczej oraz tych przygotowywanych na bieżąco w związku z działalnością firmy, prowadzenie kadr i płac wymaga dużej dokładności w sporządzaniu dokumentacji, ale też zgodności z obowiązującymi terminami. Jako specjalistyczna firma zajmująca się kompleksową obsługą kadrowo-płacową w Toruniu i okolicach jesteśmy w stanie zapewnić Państwu najwyższą jakość prowadzenia kadr i płac nawet w przypadku zatrudniania dużej liczby pracowników. To właśnie duże firmy korzystają na outsourcingu najwięcej, oddając swoją odpowiedzialność za kadry i płace w ręce doświadczonego zespołu Asysta i skupiając swoją energię na kwestiach bezpośrednio związanych z rozwojem firmy.

Współpracujemy ze swoimi klientami w oparciu o najbardziej aktualne prawo i przepisy dyktujące zasady prowadzenia dokumentacji pracowniczej i kadrowo-płacowej. Jesteśmy w stanie na bieżąco monitorować wprowadzane zmiany i reagować na nie, upewniając się że dokumentacja Państwa firmy będzie zgodna z najnowszymi wymaganiami prawnymi.