Kadry i płace w Płocku

Usługi kadrowo płacowe świadczone w formie outsourcingu pomagają wielu firmom w prawidłowym prowadzeniu wszystkich spraw kadrowo-płacowych bez obaw o niedotrzymane terminy, braki w dokumentacji czy problemy z załatwianiem podstawowych kwestii pracowniczych.

Kadry i płace - gdzie działamy:

Bydgoszcz Gdańsk Gdynia Łódź Sopot Toruń Trójmiasto

usługi kadrowo płacoweObecnie, schemat outsourcingu usług kadrowo płacowych uważa się za najbardziej stabilny sposób zarządzania zasobami ludzkimi oraz kwestiami obsługi dokumentacji płacowej firmy. Jako firma z wieloletnim doświadczeniem w branży, Asysta oferuje usługi na terenie Płocka oraz innych polskich miast, w zakresie prowadzenia ewidencji czasu pracy, prowadzenia akt osobowych pracowników, zarządzania dokumentacją przebiegu zatrudnienia czy przygotowywanie umów cywilnoprawnych dla pracowników, a także pozostałymi kwestiami związanymi z szeroko pojętym HR.

Usługi kadrowo płacowe w Płocku – zakres działań

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów i bazując naszą ofertę na wieloletniej współpracy z różnymi firmami na rynku polskim oferujemy kompleksową obsługę kadrowo płacową dla firm w Płocku i okolicach. Poza sporządzaniem obowiązkowej dokumentacji pracowniczej, prowadzeniem akt osobowych, przygotowywaniem umów cywilnoprawnych i rozliczaniem pracowników z ZUS i innymi instytucjami państwowymi, firma Asysta oferuje szereg usług kadrowo-płacowych eliminujący konieczność tworzenia własnego działu kadr wewnątrz firmy. To spora oszczędność czasu i kosztów bez utraty na jakości obsługi kadrowo-płacowej. Co możemy zaoferować?

Prowadzona przez nas obsługa kadr i płac obejmuje między innymi:

 • opracowywanie listy płac i prowadzenie dokumentacji związanej z wynagrodzeniami,
 • przygotowywanie, rozliczanie i archiwizowanie umów o pracę i umów cywilnoprawnych,
 • prowadzenie bieżącej obsługi kadrowej, w tym wydawanie zaświadczeń, doradztwo z zakresu prawa pracy, obsługa dokumentacji dotyczącej ubezpieczeń społecznych i zdrowotnych,
 • realizacja lub zlecanie okresowych badań lekarskich i obowiązkowych szkoleń BHP,
 • rozliczanie urlopów i delegacji,
 • prowadzenie kartotek pracowników w formie papierowej lub elektronicznej,
 • obsługę wygasających i rozwiązywanych stosunków pracy,
 • wystawianie świadectw pracy,
 • prowadzenie dokumentacji ZUS,
 • przygotowywanie sprawozdań rocznych o dochodach i odprowadzanie zaliczek na podatek dochodowy,
 • obsługę świadczeń socjalnych.
 • sporządzanie raportów i analiz na potrzeby zarządu,

Obsługa kadrowo płacowa to oczywiście także wiele innych zagadnień związanych z obsługą pracowników – w ramach współpracy możemy zając się organizacją szkoleń BHP i PPOŻ, przygotować pracowników do wdrażanych standardów jakości podczas stosownych szkoleń, a także zająć się zagadnieniami związanymi z prowadzeniem działu HR i jego obowiązkami.

prowadzenie płac w firmieUsługi kadrowe i płacowe Płock z firmą Asysta

Świadczenie usług outsourcingowych w zakresie obsługi kadr i płac ma na celu przede wszystkim odciążenie firm z obowiązków, które choć mają ogromne znaczenie dla ich prawidłowego działania, nie mają bezpośredniego związku z głównym celem działalności firmy. Przejmując obowiązki prowadzenia działu kadr i płac pozwalamy na skupienie się na najważniejszych celach Twojej firmy, jednocześnie eliminując obawy o niedotrzymanie terminów i wymogów związanych ze sprawami kadrowymi. Nasze usługi kadrowo płacowe w Płocku obejmują zarówno bieżącą obsługę spraw pracowników, jak i długofalowe działania związane z zarządzaniem zasobami ludzkimi i prowadzeniem kompletnej kartoteki wszystkich zatrudnionych pracowników. Wierzymy, że sprostanie wymogom dotyczącym prowadzenia kadr i płac nie powinno spoczywać na Twoich rękach – nasi specjaliści działają po to, by przygotować Twoją firmę do sprawnego działania każdego dnia i zająć się kwestiami umów, zwolnień, urlopów i ewidencji czasu pracy w skali, jakiej od nas oczekujesz.

 

  - pole obowiązkowe

  Formularz kontaktowy
  Oświadczam że zapoznałem/am się z warunkami użytkowania i je akceptuję

  0