Kadry i płace w Płocku

 

Usługi kadrowo płacowe świadczone w formie outsourcingu pomagają wielu firmom w prawidłowym prowadzeniu wszystkich spraw kadrowo-płacowych bez obaw o niedotrzymane terminy, braki w dokumentacji czy problemy z załatwianiem podstawowych kwestii pracowniczych.

Kadry i płace - gdzie działamy:

Bydgoszcz Gdańsk Gdynia Łódź Sopot Toruń Trójmiasto

usługi kadrowo płacoweObecnie, schemat outsourcingu usług kadrowo płacowych uważa się za najbardziej stabilny sposób zarządzania zasobami ludzkimi oraz kwestiami obsługi dokumentacji płacowej firmy. Jako firma z wieloletnim doświadczeniem w branży, Asysta oferuje usługi na terenie Płocka oraz innych polskich miast, w zakresie prowadzenia ewidencji czasu pracy, prowadzenia akt osobowych pracowników, zarządzania dokumentacją przebiegu zatrudnienia czy przygotowywanie umów cywilnoprawnych dla pracowników, a także pozostałymi kwestiami związanymi z szeroko pojętym HR.

Usługi kadrowo płacowe w Płocku – zakres działań

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów i bazując naszą ofertę na wieloletniej współpracy z różnymi firmami na rynku polskim oferujemy kompleksową obsługę kadrowo płacową dla firm w Płocku i okolicach. Poza sporządzaniem obowiązkowej dokumentacji pracowniczej, prowadzeniem akt osobowych, przygotowywaniem umów cywilnoprawnych i rozliczaniem pracowników z ZUS i innymi instytucjami państwowymi, firma Asysta oferuje szereg usług kadrowo-płacowych eliminujący konieczność tworzenia własnego działu kadr wewnątrz firmy. To spora oszczędność czasu i kosztów bez utraty na jakości obsługi kadrowo-płacowej. Co możemy zaoferować?

Prowadzona przez nas obsługa kadr i płac obejmuje między innymi:

  • Zakładanie, prowadzenie i archiwizację akt osobowych wszystkich osób zatrudnionych,
  • Analizę teczek pracowniczych stworzonych podczas poprzednich lat działalności firmy (upewniamy się, że w dokumentacji nie ma braków i nasi kadrowi mogą prowadzić kompletną dokumentację pracowników),
  • Przygotowanie dokumentów pracowniczych, umów cywilnoprawnych, porozumień oraz dokumentów niezbędnych do zakończenia stosunku pracy,
  • Tworzenie listy płac wg obowiązujących systemów płacowych (posiadamy najnowsze oprogramowanie umożliwiające skuteczne rozliczanie pracowników),
  • Rozliczanie podatku od osób fizycznych,
  • Obsługa wniosków urlopowych, zwolnień, urlopów macierzyńskich,
  • Rozwiązywanie problemów pracowników związanych bezpośrednio z działalnością kadr i płac.

Obsługa kadrowo płacowa to oczywiście także wiele innych zagadnień związanych z obsługą pracowników – w ramach współpracy możemy zając się organizacją szkoleń BHP i PPOŻ, przygotować pracowników do wdrażanych standardów jakości podczas stosownych szkoleń, a także zająć się zagadnieniami związanymi z prowadzeniem działu HR i jego obowiązkami.

prowadzenie płac w firmieUsługi kadrowe i płacowe Płock z firmą Asysta

Świadczenie usług outsourcingowych w zakresie obsługi kadr i płac ma na celu przede wszystkim odciążenie firm z obowiązków, które choć mają ogromne znaczenie dla ich prawidłowego działania, nie mają bezpośredniego związku z głównym celem działalności firmy. Przejmując obowiązki prowadzenia działu kadr i płac pozwalamy na skupienie się na najważniejszych celach Twojej firmy, jednocześnie eliminując obawy o niedotrzymanie terminów i wymogów związanych ze sprawami kadrowymi. Nasze usługi kadrowo płacowe w Płocku obejmują zarówno bieżącą obsługę spraw pracowników, jak i długofalowe działania związane z zarządzaniem zasobami ludzkimi i prowadzeniem kompletnej kartoteki wszystkich zatrudnionych pracowników. Wierzymy, że sprostanie wymogom dotyczącym prowadzenia kadr i płac nie powinno spoczywać na Twoich rękach – nasi specjaliści działają po to, by przygotować Twoją firmę do sprawnego działania każdego dnia i zająć się kwestiami umów, zwolnień, urlopów i ewidencji czasu pracy w skali, jakiej od nas oczekujesz.