Kadry i płace w Łodzi

 

Usługi kadrowo płacowe stanowią jeden z fundamentów funkcjonowania każdej firmy zatrudniającej dowolną liczbę pracowników, ale często są też jednym z bardziej problematycznych obszarów prowadzenia firmy. 

Kadry i płace - gdzie działamy:

Bydgoszcz Gdańsk Płock Sopot Toruń Trójmiasto

outsourcing usług kadrowych Outsourcing, który z roku na rok staje się coraz bardziej popularny w Łodzi to nic innego jak zlecenie obsługi kadrowo płacowej zewnętrznej firmie, doświadczonej w prowadzeniu spraw związanych z dokumentacją pracowniczą i kwestiami kadrowo-płacowymi. Oferowane usługi obejmują najczęściej prowadzenie ewidencji czasu pracy, prowadzenie akt osobowych pracowników, przygotowywanie umów cywilnoprawnych dla pracowników, a także szeroko pojęty HR. Na czym dokładnie polega obsługa kadrowo płacowa?

Usługi kadrowo płacowe Łódź – jak działamy

Obsługa kadrowo płacowa firmy oferowana przez firmę Asysta w Łodzi obejmuje wszystkie wewnętrzne zobowiązania firmy związane bezpośrednio z obsługą pracowników oraz należnych im wynagrodzeń. W ramach obsługi poprowadzimy dla Twojej firmy pełną dokumentację pracowniczą i podatkową, rozliczymy wynagrodzenia, przygotujemy miesięczne i roczne zestawienia, zlecimy szkolenia oraz zajmiemy się kwestiami związanymi z obsługą ZUS. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży jesteśmy w stanie podjąć się pełnej obsługi kadrowo płacowej i HR, odciążając Twoją firmę z obowiązków wynikających z prawa i ułatwiając skupienie się na najważniejszych aspektach Twojej działalności.

Zewnętrzna obsługa kadrowo-płacowa firm obejmuje cały szereg działań związanych z prowadzeniem dokumentacji pracowniczej, w tym między innymi:

  • prowadzenie kartotek pracowników,
  • prowadzenie bieżącej obsługi kadrowej,
  • prowadzenie dokumentacji ZUS,
  • obsługę umów cywilnoprawnych,
  • opracowywanie listy płac i prowadzenie dokumentacji związanej z wynagrodzeniami,
  • rozliczanie urlopów, zwolnień lekarskich i delegacji,
  • przygotowywanie sprawozdań rocznych o dochodach i odprowadzanie zaliczek na podatek dochodowy,
  • obsługę świadczeń socjalnych,
  • zlecanie okresowych badań lekarskich i obowiązkowych szkoleń BHP,
  • wystawianie świadectw pracy i dokumentacji niezbędnej pracownikowi po ustaniu stosunku pracy.

Usługi kadrowe Łódź – dlaczego outsourcing się opłaca?

outourcing kadr w firmieProwadzenie dokumentacji pracowniczej i wszystkich spraw związanych bezpośrednio z obsługą kadrowo-płacową jest wymagające i wyjątkowo czasochłonne, przez co w wielu łódzkich firmach niektóre z obszarów nie działają jak należy. Outsourcing usług kadrowo płacowych może być w takich wypadkach najlepszym rozwiązaniem prowadzącym do uzupełnienia wszystkich zaległości w dokumentacji kadrowo płacowej oraz do pozostania na bieżąco z najważniejszymi kwestiami w zakresie obsługi pracowników. Dlaczego warto zlecić usługi kadrowe naszej firmie?

Outsourcing usług kadrowo płacowych to przede wszystkim szansa na zyskanie czasu – pracodawca nie musi już opanowywać ciągle zmieniających się przepisów i nadążać za kolejnymi terminami związanymi z kadrami. Twoja firma będzie mogła skupić się na swojej kluczowej działalności, pozostawiając obsługę kadr i płac w rękach doświadczonych specjalistów. Outsourcing to także oszczędność pieniędzy – wbrew pozorom, zlecenie obsługi kadrowo płacowej zewnętrznej firmie pozwala zredukować koszty związane z utrzymaniem stanowisk pracy dla działu kadr.

Współpraca z firmą Asysta to gwarancja obsługi kadrowo płacowej zgodnie z obowiązującymi przepisami. Działamy na terenie Łodzi, oferując najwyższą jakość usług kadrowych niezależnie od rozmiaru zlecającej je firmy. Poradzimy sobie z każdym wyzwaniem, wspierając Twoją działalność na każdym etapie obsługi kadr i płac.