Kadry i płace w Gdyni

 

Działająca na terenie Gdyni firma Asysta, dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży i wysokiej dbałości o detale oferuje pełną obsługę kadrowo płacową obejmującą wiele aspektów związanych z prowadzeniem kadr. Co oferujemy?

Kadry i płace - gdzie działamy:

Bydgoszcz Gdańsk Łódź Płock Sopot Toruń Trójmiasto

obsługa płacowa w firmieZarządzanie dokumentacją kadrowo-płacową i prawidłowe prowadzenie spraw związanych z obsługą pracowników gdyńskich firm warto zlecić doświadczonej księgowej. W ostatnich latach coraz więcej firm zatrudniających powyżej 50 osób decyduje się nie na budowanie własnego działu kadr i płac, ale współpracę z firmą zewnętrzną która może przejąć ciężar wszystkich obowiązków kadrowo płacowych i zagwarantować ich kompleksową obsługę.

Obsługa kadrowo-płacowa Gdynia – oferta Asysta

Prowadzenie kadr i płac to nie tylko zarządzanie teczkami pracowników już zatrudnionych, ale całą dokumentacją związaną z zatrudnieniem, urlopami, wynagrodzeniami, zwolnieniami, umowami cywilnoprawnymi, a także rozliczeniami z ZUS i urzędem skarbowym. Tak szeroki zakres działań jest wymagający nawet dla najbardziej doświadczonych firm kadrowo-płacowych, szczególnie przy większej liczbie pracowników. Kompleksowe działanie i skupienie się na jakości przygotowywanych dokumentów to jedyna szansa, by zapewnić dotrzymanie Państwa firmie wszystkich terminów i zobowiązań kadrowych.

Nasza oferta obsługi kadrowo-płacowej w Gdyni obejmuje między innymi:

  • prowadzenie kartotek pracowników,
  • prowadzenie bieżącej obsługi kadrowej,
  • prowadzenie dokumentacji ZUS,
  • obsługę umów cywilnoprawnych,
  • opracowywanie listy płac i prowadzenie dokumentacji związanej z wynagrodzeniami,
  • rozliczanie urlopów, zwolnień lekarskich i delegacji,
  • przygotowywanie sprawozdań rocznych o dochodach i odprowadzanie zaliczek na podatek dochodowy,
  • obsługę świadczeń socjalnych,
  • zlecanie okresowych badań lekarskich i obowiązkowych szkoleń BHP,
  • wystawianie świadectw pracy i dokumentacji niezbędnej pracownikowi po ustaniu stosunku pracy.

prowadzenie obsługi kadrowo płacowej w firmieNa potrzeby współpracy z klientami, ale też dla ułatwienia Państwa firmie komunikacji z działem kadr, w ramach obsługi kadrowo-płacowej oferujemy udostępnienie aplikacji na komputer i urządzenia mobilne umożliwiającej komunikację pomiędzy kierownictwem i pracownikami, automatyczne składanie wniosków urlopowych, przekazywanie pracownikom dokumentów bez konieczności ich drukowania (np. PIT 11, regulamin pracy, itp.) i wiele innych.

Kadry Gdynia – jakość obsługi kadr przez firmę zewnętrzną

Powierzenie ważnego działu kadr i płac w ręce firmy zewnętrznej może wydawać się dość dużym wyzwaniem, ale przekazanie odpowiedzialności za tak ważny dział w ręce doświadczonych specjalistów ma swoje plusy. Prowadzenie dokumentacji pracowniczej i wszystkich spraw związanych bezpośrednio z obsługą kadrowo-płacową jest wymagające i czasochłonne, a nawet firmy posiadające własny dział kadrowy często nie są w stanie poświęcić na jego obsługę 100% swojej uwagi. Outsourcing usług kadrowo płacowych w Gdyni może okazać się najlepszym rozwiązaniem – bazując na dokumentacji zebranej przez firmę do czasu rozpoczęcia współpracy z firmą Asysta proponujemy uzupełnienie zaległości w dokumentacji kadrowo płacowej i prowadzenie pełnej dokumentacji na bieżąco.

Nasze usługi kadrowo płacowe kierowane do średnich i dużych firm z Gdyni i okolic opierają się o obowiązujące przepisy i prawo, a nasi specjaliści są z nimi na bieżąco, dzięki czemu mogą wprowadzać obowiązkowe zmiany we właściwym czasie. Zawsze dotrzymujemy niezbędnych terminów, dbając o to by Państwa dokumentacja kadrowa i płacowa była zawsze aktualna i kompletna.