Kadry i płace - gdzie działamy:

Bydgoszcz Gdynia Łódź Płock Sopot Toruń Trójmiasto

dokumenty firmy Przygotowywanie dokumentacji i prowadzenie spraw kadrowo płacowych w firmie wymaga sporej wiedzy w zakresie księgowości i różnych aspektów prawnych. Dlatego też wielu przedsiębiorców rozpoczynających zatrudnianie pracowników decyduje się na zatrudnienie księgowej bądź skorzystanie z usług kadrowych świadczonych przez zewnętrzną firmę. Obsługa kadrowo płacowa prowadzona w formie outsourcingu na terenie Gdańska zyskuje w ostatnich latach coraz większą popularność, szczególnie wśród średnich i dużych firm posiadających większe zaplecze dokumentów i kadr wymagających stałej kontroli i zarządzania. Czym zajmuje się obsługa kadrowo płacowa i jakie zadania można zlecić firmie Asysta?

Usługi kadrowo płacowe w Gdańsku

Usługi kadrowo płacowe prowadzone w formie outsourcingu mogą być doskonałym wyjściem dla firm, którym zależy na sprawnym zarządzaniu wszystkimi sprawami kadr i płac bez konieczności budowania własnego, wewnętrznego budowania działu kadrowo-płacowego w firmie. Usługi zewnętrzne oferowane przez firmę Asysta w Gdańsku obejmują między innymi prowadzenie dokumentacji pracowniczej i podatkowej, rozliczanie wynagrodzeń czy rozliczenia z ZUS. Obsłużyliśmy już wiele firm i wiemy, jak ważnym aspektem obsługi kadrowo płacowej jest dokładność – działamy kompleksowo, zapewniając ją w każdym aspekcie.

Co możemy Państwu zaproponować?

 • opracowywanie listy płac i prowadzenie dokumentacji związanej z wynagrodzeniami,
 • przygotowywanie, rozliczanie i archiwizowanie umów o pracę i umów cywilnoprawnych,
 • prowadzenie bieżącej obsługi kadrowej, w tym wydawanie zaświadczeń, doradztwo z zakresu prawa pracy, obsługa dokumentacji dotyczącej ubezpieczeń społecznych i zdrowotnych,
 • realizacja lub zlecanie okresowych badań lekarskich i obowiązkowych szkoleń BHP,
 • rozliczanie urlopów i delegacji,
 • prowadzenie kartotek pracowników w formie papierowej lub elektronicznej,
 • obsługę wygasających i rozwiązywanych stosunków pracy,
 • wystawianie świadectw pracy,
 • prowadzenie dokumentacji ZUS,
 • przygotowywanie sprawozdań rocznych o dochodach i odprowadzanie zaliczek na podatek dochodowy,
 • obsługę świadczeń socjalnych.
 • sporządzanie raportów i analiz na potrzeby zarządu,

W ramach obsługi kadrowej proponujemy Państwu także udostępnienie aplikacji na komputer i urządzenia mobilne, umożliwiające między innymi: komunikację pomiędzy kierownictwem i pracownikami, automatyczne składanie wniosków urlopowych, przekazywanie pracownikom dokumentów bez konieczności ich drukowania (np. PIT 11, regulamin pracy, itp.). Dostęp do tego typu aplikacji ułatwia działanie pracownikom i pracodawcom, ale jednocześnie daje nam możliwość łatwiejszego zarządzania kadrami.

Obsługa kadr Gdańsk

obsługa kadrowo płacowaProwadzenie obsługi kadrowej jest zadaniem wymagającym i nie trudno zrozumieć dlaczego wiele firm zmaga się w ich przypadku z dotrzymaniem terminów czy właściwym uporządkowaniem swojej dokumentacji. Oferowane przez firmę Asysta usługi kadrowo-płacowe w Gdańsku prowadzone na podstawie outsourcingu są rozwiązaniem, dzięki któremu utrzymanie porządku w sprawach kadr i płac staje się znacznie łatwiejsze. Outsourcing to szansa na zyskanie cennego czasu i wykorzystanie go na właściwy cel działalności Państwa firmy – zajmiemy się kwestią administracji kadrowo-płacowej, eliminując konieczność rekrutowania nowych pracowników do jej obsługi.

Kadry i płace obsługiwane przez firmę zewnętrzną to również dla firmy spora oszczędność, szczególnie w przypadku średnich i dużych firm. Zlecenie nam obsługi kadrowo płacowej Państwa firmy pozwoli zredukować koszty związane z utrzymaniem stanowisk pracy dla działu kadr, a sam proces obsługi dokumentacji będzie dokładniejszy i stabilniejszy niż kadry prowadzone przez pojedynczą osobę. Gwarantujemy prowadzenie dokumentacji kadrowo płacowej kompleksowo i zgodnie z obowiązującym prawem i przepisami. Skupiamy się na jakości, bo na tę zasługuje każda firma oraz zatrudnieni w niej pracownicy.

  - pole obowiązkowe

  Formularz kontaktowy
  Oświadczam że zapoznałem/am się z warunkami użytkowania i je akceptuję

  0